Jeden adres dla wszystkich atrakcji !

Ogłoszenia

Dołącz do bazy swoją atrakcją

Zapraszamy do współpracy.

Dołączcie do bazy atrakcji turystycznych turpolska.pl. ZA DARMO

Jak to zrobić - proste:

Wyślij mailem do nas najważniejsze informacje o waszej działalności, z opisem co ciekawego turysta znajdzie w Waszej atrakcji.

Podajcie informacje dla kogo jest przeznaczona - dla rodzin, dla dzieci, dla dorosłych,

czy jest parking i czy wejście jest biletowane.

Dołączcie 6 zdjęć i link do filmu np. z youtube.

oczywiście dane teleadresowe.

GOTOWE.

O serwisie

Serwis Turpolska.pl ma na celu zebrać jak największą bazę atrakcji turystycznych z terenu całej Polski.

Dołączenie do bazy serwisu jest i zawsze będzie darmowe, także każdy podmiot społeczny, gospodarczy zapraszamy do współpracy.

Sama wizytówka to nie wszystko. Zachęcamy do korzystania z innych form promocji na naszych stronach. Banery w czterech rozmiarach, artykuły sponsorowane czy abonament roczny na wyświetlanie informacji o licznych imprezach i relacjach fotograficznych i video.

Przy abonamencie wystarczy wysłać do nas materiały, które wyemitujemy na łamach serwisu w Aktualnościach oraz naszej stronie na Facebooku i Google+.

Ostatnio dodane atrakcje

 • Muzeum Powstania Warszawskiego
  Muzeum Powstania Warszawskiego

  Muzeum, mieszczące się w budynku elektrowni tramwajowej, zostało otwarte w 60. rocznicę wybuchu walk o Warszawę. Jest wyrazem hołdu dla warszawiaków, którzy walczyli i ginęli za wolną Polskę i jej Stolicę. Ekspozycja oddaje atmosferę powstańczej Warszawy, pokazuje nie tylko militarne dzieje 63 dni walk, ale także życie codzienne ludnoś... czytaj więcej

 • Osada Słowiańska Sławutowo
  Osada Słowiańska Sławutowo

  Niedaleko Trójmiasta i kurortów wypoczynkowych w małej miejscowości Sławutowo, która leży na obrzeżach Puszczy Darżlubskiej jest miejsce szczególne „Osada Sławutowo”. Jest to rekonstrukcja Osady Średniowiecznej z przełomu IX-X w. Przekraczając jej bramy przenosimy się w świat naszych praojców. Miejsce to pokaże Wam jak dawniej rozwinię... czytaj więcej

 • cmentarz poległych 1945 - Chłapowo
  cmentarz poległych 1945 - Chłapowo

  Na skraju zachodnich zabudowań Chłapowa, dziś dzielnicy Władysławowa, w przedłużeniu ulicy Żaglowej, znajduje się cmentarz wojenny, poległych w 1945 roku żołnierzy Armii Czerwonej. Jest tu 13 mogił zbiorowych, a na niektórych grobach są imienne tablice.

  Na środku cmentarza stoi granitow... czytaj więcej

 • Bateria Artylerii Stałej - Rozewie
  Bateria Artylerii Stałej - Rozewie

  W latach 1946-1956 Polska Marynarka Wojenna dla obrony brzegu nad Bałtykiem zbudowała 11 nadbrzeżnych Baterii Artylerii Stałej (pol. skrót BAS), z armatami kalibru 152, 130 i 100 mm. Ostatnią baterią z armatami kalibru 130 mm była 34. BAS zbudowana na wschód od przylądka Rozewie.

  Z powo... czytaj więcej

 • Muzeum Techniki Wojskowej "GRYF"
  Muzeum Techniki Wojskowej "GRYF"

  Muzeum Techniki Wojskowej "Gryf" zostało założone w kwietniu 2013 roku przez Mariana Koteckiego. Gromadzimy eksponaty związane z techniką wojskową, ze szczególnym uwzględnieniem sprzętu z okresu II wojny światowej.
   

  Naszą ideą przewodnią jest dynamiczna prezentacja eksponatów. Chcemy udowodnić, że muzeum to nie zakurzone ... czytaj więcej

Atrakcje

Wpisz nazwę atrakcji, ulicy, miasta lub powiatu
Nasza strona wykorzystuje pliki cookies w celu zapewnienia Ci komfortu przeglądania oraz podniesienia jakości oferowanych treści. Jeśli kontynuujesz przeglądanie naszej strony, wyrażasz zgodę na użycie tych plików. Po zapoznaniu się z informacją kliknij znaczek "X" w celu zamknięcia okna. Polityka Plików Cookies